Board Metin2 Tenerife
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sper sa nu va deranjez !

3 participanți

In jos

Sper sa nu va deranjez ! Empty Sper sa nu va deranjez !

Mesaj Scris de Dutsu Sam 11 Ian - 18:52

Numele meu : Marafet
  In lipsa unei sectiuni pentru cereri unban am ales sa postez aici ! Nu este o reclamatie la adresa stafului, ci doar o incearcare de a-mi recupera contul . Am primit ban pentru ca m-am aflat intr-un loc nepotrivit, si anume breasla ExtremeRules. Un membru din acea breasla ar fi folosit send si toata breasla a fost banata, ceea ce nu mi se pare chiar  normal . N-am mai insistat deoarece aveam de gand sa ma las , insa as vrea sa joc din nou si va rog cu tot respectul sa-mi debanati contul . Din cate am aflat sunt ss-uri si filmari in care as fi pe mount la war. Vreau sa spun ca n-am stiut ca nu este voie cu mount la war pana mi-am facut cont pe forum si am citit regulamentul . Acum ramane la alegerea voastra daca vreti sau nu sa-mi debanati contul . Eu v-am rugat cu respect si astept un raspuns din partea voastra ( sper sa fie afirmativ ) !

P.S: Sper sa nu fie sters topicul inainte de a fi citit si de a da un raspuns ! Smile
      Multumesc anticipat !
Dutsu
Dutsu

Mesaje : 6
Data de inscriere : 01/01/2014

Sus In jos

Sper sa nu va deranjez ! Empty Re: Sper sa nu va deranjez !

Mesaj Scris de AGeNtKIlleR Mier 15 Ian - 14:52

Contra. Un bug la war nu se mai iarta !

AGeNtKIlleR

Mesaje : 2
Data de inscriere : 08/01/2014

Sus In jos

Sper sa nu va deranjez ! Empty Re: Sper sa nu va deranjez !

Mesaj Scris de Dutsu Mier 15 Ian - 16:31

Care sa fie bugul frate?Smile) Ca eram pe mount si dadeam cu sabia? Smile) mai ziceam si eu daca faceam run..
Dutsu
Dutsu

Mesaje : 6
Data de inscriere : 01/01/2014

Sus In jos

Sper sa nu va deranjez ! Empty Re: Sper sa nu va deranjez !

Mesaj Scris de Immature.. Mier 9 Apr - 20:36

Ce bug ? :-s Când bați la war de pe mont nu e bug :-s ai păsărici la creieraș .
Cât despre ține . . PRO !Smile Dacă a fost prima ta abatere consider că meriți o a 2-a șansă . BAFTĂ ! Very Happy
Immature..
Immature..

Mesaje : 8
Data de inscriere : 09/04/2014
Varsta : 25
Localizare : Honolulu .

Sus In jos

Sper sa nu va deranjez ! Empty Re: Sper sa nu va deranjez !

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum